Rėmėjai
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Turistas.lt
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankomumas

„Snaigės” žygai

Pranešimas dėl „Snaigės“ žygio Ignalinoje


Deja, Olimpinio žiemos festivalio programoje planuotas „Snaigės“ žygis slidėmis neįvyks. Ignalinos apylinkėse sniego nėra, todėl SNAIGĖS žygis (apie 8-10 km) į Ažušilės ir Budakalnio kalnus bus pėsčiomis. Žygiuosime pasitelkę šiaurietiškojo ėjimo lazdas. Slidinėji varžybos vykdomos trumpose, dirbtinėse trasose. 
 

2014-02-02 „Snaigės“ žygis Vingio parke


Vasaris tradiciškai skelbiamas sveikatos mėnesiu. Šiemet jis dar ir olimpinis. 2014 m. vasario 1 d. nuo 11 val. Ignalinoje vyks olimpinė žiemos šventė. Programa labai turininga, deja, „Snaigės“ žygio ten surengti nepavyks, nes sniego apylinkėse nėra ir sinoptikai sniego nežada. Varžybos ten vyks minimaliose, dirbtinėse trasose. Žygis į Ažusilės ir Budakalnio kalnus bus organizuotas pėsčiomis, pasitelkus šiaurietškojo ėjimo lazdas.
Vilniuje sniego danga taip pat mimimali, bet dar teikianti galimybę slidinėti. Tuo įsitikino 740 slidininkų, sausio 26 d., sėkmingai slidinėję Aukštagyrio miške.
Vilniaus keliautojų klubo organizatoriai 2014 m. vasario 2 d. (sekmadienį) nuo 11 iki 13 val. kviečia atvykti į Vingio parką (prie estrados) ir dalyvauti olimpinėje „SNAIGĖJE“. Planuojamos trasos slidininkams nuo 3 iki 10 km. Pėstieji, susitikę prie estrados 12. val., keliaus Vingio parko takais kartu su vadovu.
Patarimas: dalyviams nebūtina savo automobiliais atvykti į Vingio parką. Į nužymėtas trasas galima patekti iš Čiurlionio gatvės arba iš Žvėryno, Birutės gatvės, per pėsčiųjų tiltą į Vingio parką.

Vingio parke paruoštos 3, 5, 7 ir 10 km. trasos. Sniego nedaug, bet žygiui pakaks.


Žiūrėti „Snaigės” žygis Vingio parke didesniame žemėlapyje
 

2014-01-26 „Snaigės“ žygis Aukštagirio miške


Nepabūgę šalčio, į Pasaulinei sniego dienai skirtą SNAIGĖS žygį Karoliniškėse, susirinko 635 dalyviai, kurių amžius nuo 4 iki 84 metų. Nors sniego danga minimali, bet organizatoriams pavyko paruošti 4,5 ir 11 km trasas. 58 dalyviai įveikė 8 km maršrutą pėsčiomis.
2014 m. sausio 26 d. (sekmadienį) „Snaigės“ žygio dalyviai kviečiami į Antakalnio pakraštį, Plytinės gatvę. Renginio pradžia nuo 11 valandų. Pėstieji starto vietoje susitinka 12 val. ir lydimi vadovo, sveikatingumo kilometrus įveiks viena grupe. Slidininkai į Snaigės žygį atvyksta, jiems patogiu laiku, nuo 11 iki 13 val. Slidininkams Aukštagirio miške planuojama paruošti trasas nuo 4 iki 12 km. Į renginį vykti troleibusais Nr. 2 ir 19 iki galinės stotelės Saulėtekio al. Arba 18 maršruto autobusu, iki st. „Senoji plytinė“.

„Snaigės“ žygio organizatoriams pavyko paruošti 4 ir 10 km maršrutus. Sniego mažoka, bet yra ir visai neblogų atkarpų. Prieš vieną pavojingą nusileidimą dalyviai bus raginami nusiimti slides. Dėl žemos temperatūros nevertėtų jaudintis, nes vidurdienį miške visai jauku, todėl patartina į renginio pradžią atvykti nuo 12 val.


Žiūrėti „Snaigės” žygis Aukštagirio miške didesniame žemėlapyje
 

2014-01-19 „Snaigės“ žygis Karoliniškėse


Sekmadienį skelbiama tarptautine sniego diena. Deja, laukai ir miškai vos pabalo, bet tai nėra priežastis sėdėti namuose..

2014 m. sausio 19 d. (semadienį) vilniečiai kviečiami 11 val. susitikti Karoliniškėse, V. Maciulevičiaus gatvės pabaigoje, prie pėsčiųjų perėjimo per aplinkelį. Vykti troleibusais iki „Ugniagesių“ arba „Televizijos bokšto“ stotelių.

Pėstieji keliaus viena grupe su vadovu Karoliniškių miškais iki Pilaitės. 

Slidininkai į Snaigės žygį atvyksta jiems patogiu laiku, nuo 11 iki 13 val. Trasos bus minimalios, nes sniego kritiškai mažai. Gerų slidžių pagailėkite, jeigu turite, paimkite prastesnes. Be to patys dalyviai, įvertinę situaciją, blogiausiu atveju, galės pažymėtus maršrutus įveikti pėsčiomis. Svarbiausia – pabūti gamtoje, aktyviai judant!  


Žiūrėti „Snaigės” žygis Karoliniškėse (V. Maciulevičiaus g.) didesniame žemėlapyje
 

Naujiena „Snaigės“ žygių belaukiant


Sinoptikai žada gerą žiemą, todėl tikimės jau gruodyje stotis ant slidžių.
Belaukdami galite pasiskaityti straipsnį žurnale AIR LITUANIKA, paspaudę čia.
 

2013-04-22 (pirmadienį) „Snaigės“ žygio dalyvių susitikimas

204 aktyviausi „Snaigės“ entuziastai balandžio 20 d., slidinėdami Akmeniškės miške ir lankydami Barsukynės kalną, tapo rekordinio žygio dalyviais. 50 metų masinių „Snaigės“ žygių organizavimo istorijoje, vėliausiai toks renginys buvo fiksuotas balandžio 9 d. tame pačiame miške 2012 metais. Rekordinio žygio dalyviai įveikė 4 arba 10 km maršrutus. Kiti papildė kilometražą, pasukdami į sniegingas proskynas. Deja, sniegas tirpo valandomis, todėl pakartoti žygio nebepavyks. Paskutinė galimybė susitikti su bendražygiais, lieka pirmadienis, 2013 m. balandžio 22 d. 18 val. įvyksiančiame vakare Mokytojų namų svetainėje (Vilniaus g. 39). Čia bus pagerbti rėmėjai ir aktyviausi dalyviai. Į renginį kviečiami visi Snaiges entuziastai. 
 

2013-04-20 (šeštadienį) Senasalyje paskutinis „Snaigės“ žygis šį pavasarį


Pranešimas po žvalgybos
Deja, po pirmos žvalgybos optimistinių rezultatų, per dvi dienas kardinaliai pakeitė sniego situacija miške, todėl pavyko paruošti tik 4,5 km. trasą, kurioje keletą atkarpų teks pervažiuoti per samanas. Šeštadienio ryte dar bandysime trasą prailginti. Žygis ekstremalus, bet rekordinis, balandžio 20 d. dar nesame slidinėję, todėl kviečiame neeilinę žiemą paslydėti „Snaigės“ rekordu. Startas prie Rokonių-Senasalio kelio km nuorodos 5/17.
Prašymas: automobilius statyti tik dešinėje kelio pusėje, atvažiuojant nuo Rokonių

2013 m. balandžio 14 d. 311 slidininkų, nepatingėję nukeliauti į Senasalį, visai neblogai paslidinėjo ir tapo rekordinio „Snaigės“ žygio dalyviais. Pernai Akmeniškės miške buvo slidinėta balandžio 9 d. Įvertinus sniego dangą, nutarta dar pagerinti šios žiemos rekordą, surengti 20 žygį ir aplankyti Barsukinės kalną balandžio 20 d. Akivaizdu, kad 20 km maršruto slidininkams paruošti nepavyks, tačiau mažoji trasa turėtų išlikti. Žygio neatšauksime, nors sniegas tirpsta tiesiog valandomis. Apie situaciją miške informuosime penktadienio vakare ir lauksime atvykstančių ištikimiausių „Snaigės“ dalyvių šeštadienį nuo 9 iki 14 val. Į Senasalį patariame keliauti geresniu keliu ir iki pat Akmeniškės miško nuvažiuoti asfaltu. Važiuojant Lydos plentu, už pervažos sukti į Rudaminą ir toliau keliauti Turgelių kryptimi iki Rokonių. Čia pasukti kairėn į Senasalį. Žygio pradžia ir bus miške, prie šio kelio.

Žiūrėti „Snaigės” žygis Senasalyje 2 didesniame žemėlapyje
 

2013-04-14 dar vienas „Snaigės“ žygis Senasalyje


Naujausia informacija (šeštadienio vakare): Sniegas Senasalyje nenutirpo. Trasos paruoštos. Laukiame dalyvių.

2013 m. balandžio 14 d. dar vienas „Snaigės“ žygis Senasalyje. Paraginimas: dėl lietaus žygis neatšaukiamas, sniego tikrai pakanka. Šeštadienio vakare pranešime apie situaciją miške. 2013 m. balandžio 7 d. 608 slidininkai, nepatingėję nukeliauti į Senasalį, pasijuto vieni kaip Alpėse, kiti kaip Norvegijos šiaurėje. Jie puikavosi žiemišku peizažu, nuostabiu oru ir giliu viduržiemiu kvėpuojančiu Akmeniškės mišku. Ten pabuvojusieji suprato, jog nei lietus, nei atlydys, nei pavasario saulė neįveiks storo sniego sluoksnio ir ateinantį sekmadienį slidinėjimo sąlygos aplink Barsukinės kalną išliks kuo puikiausios. „Snaigės“ organizatoriai, įkvėpti dalyvių entuziazmo, pakoreguos tradicines 5, 11 ir 15 km trasas, jeigu saulė ar šernai apgadintų kokią atkarpą, ir lauks atvykstančiųjų nuo 9 iki 14 val. Primename kaip keliauti į žygio pradžią: Minsko plentu iki 20 km. ir toliau pagal nuorodą „Senasalis 10 km“.
Atsiprašome pėsčiųjų, jiems Senasalyje atskirų maršrutų paruošti neįmanoma. Teks palaukti balandžio 21 d.,kai jie bus pakviesti keliauti Vilnelės pakrantėmis.

Žiūrėti „Snaigės” žygis Senasalyje didesniame žemėlapyje
 

2013-04-07 Atvelykio „Snaigės“ žygis Senasalyje


Organizatoriai informuoja: Senasalyje gūdi žiema, minusinė temperatūra visą dieną, slidimas puikus, deja sulūžo Buranas, todėl vėžes sugebėjome išpjauti tik 10 km trasoje. Kelias į Senasalį neužpustytas, bet važiuoti reikia atsargiai.
Sveikiname 492 atkakliausius „Snaigės“ entuziastus, kurie nepabūgę balandžio 1 d. gamtos pokšto, sunkiai pravažiuojamais keliais, pasiekė Senasalį. Deja, nauja šlapio sniego danga pavertė niekais gerai paruoštas trasas ir neleido patirti slidinėjimo malonumo, todėl organizatoriai nutarė 2013 m. balandžio 7 d. pakartoti žygį tomis pačiomis 5, 10 ir 15 km. trasomis. Žygio pradžia nuo 10 iki14 val. Į Senasalį keliauti iš autobusų stoties 9.30 val. autobusu Vilnius Senasalis. Automobiliais važiuoti Minsko plentu 20 km ir toliau pagal nuorodą „Senasalis 10 km“.
Dalyvavusieji „Snaigės“ žygyje 2013 metais 10-tą kartą, bus apdovanoti gairelėmis.


Žiūrėti „Snaigės” žygis Senasalyje didesniame žemėlapyje
 

Sveikinimas nuo Barsukinės kalno


Algimanto komanda sveikina Velykas švenčiančius SNAIGĖS dalyvius ir bendražygius.
Baltos ir tokios šaltos Velykos – nuostabi dovana slidininkams, todėl linkime nepraleisti progos
balandžio pradžioje pajusti viduržiemį ir palikus šiltus būstus ir vaišėmis nukrautus stalus atvykti į Senasalį. Ruošdami trasas patys klimpome giliame sniege ir traukėme pusnyse skęstantį sniego motociklą „Buran“. Margučių ridinėjimą ant Barsukinės kalno atidėsime atvelykiui, nes kaip matote nuotraukoje, šiam veiksmui kol kas sąlygų neturime. Kaip buvo žadėta, paruoštos 5, 10 ir 15 trasos. Antrąją Velykų dieną, pirmadienį, laukiame Barsukynės kalno papėdėje nuo iki 10 iki 14 val.

 
Daugiau įrašų...
Renginių kalendorius
Spalis 2018
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4