Rėmėjai
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Turistas.lt
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankomumas

„Snaigės” žygai

Pranešimas „Snaigės” žygio dalyviams.


Nors sniego danga masiniam slidinėjimui nepakankama, 2015 m. sausio 11 dieną (sekmadienį) žygis tikrai įvyks. Organizatoriai žvalgo trasas, seka orų prognozę ir kur slidinėsime ar vaikščiosime pėsčiomis bus paskelbta penktadienio ryte. 
 

Sveikinimas

 
 

2014-04-07 „Snaigės“ žygių dalyvių vakaronė


Pranešimas žygio dalyviams: Lietus atliko pragaištingą darbą ir sniego neliko net Senalyje, o sinoptikai žada labai aukštą temperatūrą, todėl praradome viltį dar kartą paslidinėti, bet susitikti ir aptarti nors ir kuklų slidinėjimo sezoną, tiesiog būtina.

2014 m. balandžio 7 d. (pirmadienį) 18 val. Vilniaus mokytojų namų svetainėje (Vilniaus g. 39) vyks „Snaigės‘ žygių dalyvių vakaronė. Pagerbsime aktyviausius dalyvius, padėkosime rėmėjams, ištrauksime burtus dėl kelionių agentūros „Ditmos projektai“ kelialapio kalnų kelionei.
 
 

Skubus pranešimas


Slidininkų  "Snaigės" žygis Senasalyje,  Akmeniškių miške 2014 m. kovo 9 d. NEĮVYKS.

Deja, deja, pragaištingas lietus padarė juodą darbą ir organizatoriai nesugebėjo paruošti net trumpiausios trasos. Labai atsiprašome, bet prieš gamtą esame bejėgiai. Darėme ką galėjome ir jeigu įvyktų stebuklas, pasnigtu, vėl susitiksime, Dėl visko slidžių dar neslėpkite. Jeigu ne miške, tai Vilniaus mokytojų namuose tikrai susitiksime balandžio pradžioje. SNAIGĖS dalyvių vakaronėje apdovanosime aktyviausius dalyvius, trauksime burtus dėl "Ditmos projektai ir KO" kelialapio kelionei į kalnus. Apie šį susitikimą informuosime kovo pabaigoje. Neliūdėkite, dalyvaukite pėsčiųjų žygiuose, kuriuos organizuosime kiekvieną sekmadienį.

Organizatorių vardu sveikinu šauniausias "Snaigės" žygio moteris su kovo 8-taja, Tarptautine moterų švente.
Nuoširdžiai
Algimantas Jucevičius
 

2014-03-09 pėsčiųjų žygis Vingio parke


Pėsčiųjų žygio dalyviai 2014 m. kovo 9 d. 11.00 val. susitinka prie Vingio estrados ir keliaus Vingio parko takeliais su vadovu Juozu Gerve.

Žiūrėti pėsčiųjų žygio Vingio parke starto vietą didesniame žemėlapyje

 

2014-03-02 „Snaigės“ žygis slidininkams Senasalyje


Paskutinis pranešimas dėl kovo 2 d. Snaigės žygio

Paruoštos 4, 9 ir 13 km trasos. Slidimas labai geras, netgi pavojingas, todėl neverta važiuoti labai anksti. Geriausia apie 12 val., kai atšyla vietomis apledėjusios atkarpos.
Trasose yra labai gerų atkarpų, bet porą kartų dėl dalyvių saugumo, teks nusiimti slides. 


2014 m. kovo 2 d. (sekmadienį) nuo 11 iki 13 val.
slidininkai laukiami prie kelio Senasalis – Rokonys km stulpelio 5/17. Akmeniškių miške bandysime pakartoti praėjusio sekmadienio 4 ir 10 km maršrutus. Sniegas ten nenutirpo, tik trasos paledėjo. Patarimas atvykti vėliau, tada sniegas suminkštėja ir slidinėti saugiau. Dalyvaujantiems penktame slidininkų žygyje 2014 m., bus įteikti ženkleliai „SNAIGĖ“.
Galima pasirinkti du atvykimo maršrutus. Minsko plentu iki 20 km ir pasukti pagal nuorodą „Senasalis 10 km“. Geriau vykti maršrutu per Rudaminą ir Turgelių keliu 11 km važiuoti iki Rokonių, o iš ten pasukti į Senasalį. Šiuo maršrutu iki starto tik 1 km neasfaltuoto kelio.

Starto vieta nurodyta žemiau esančiame žemėlapyje:

Žiūrėti „Snaigės” žygis Senasalyje 2 didesniame žemėlapyje
 

Šeštadienio pranešimas „Snaigės“ žygio dalyviams


Lietus atliko pragaištingą darbą ir palaukėse sniego neliko, todėl žygį teks pradėti nuo Senasalio – Rokonių kelio km stulpelio 5/17. Važiuoti iš Vilniaus geriau Lydos plentu ir pasukti į Rudaminą. Iš Rudaminos 11 km važiuoti Turgelių kryptimi iki Rokonių ir pasukti kairėn link Senasalio. Šis kelias trumpesnis ir neasfaltuoto kelio tik 2 km. Galima keliauti ir Minsko plentu iki 20 km iki rodyklės „Senasalis 10 km“, o prieš pat Senasalį pasukti į dešinę. Automobilius palikti kairėje kelio pusėje, vykstant nuo Senasalio ir priešingai, dešinėje, atvykstant nuo Rokonių. Automobilius parkuoti tik viena eile ir tik vienoje kelio pusėje.
Paruošti 4,5 ir 10 km maršrutai. Sniego sumažėjo, bet slidinėti galima, išliko ir visai neblogų atkarpų. Organizatoriai panaudojo dalį praėjusio sekmadienio trasų. Deja, ilgesnėse telkšo balos.
Šiandien sutikome nemažai slidinėjančių (pridedame nuotrauką). Lauksime sekmadienį visų, norinčių pasinaudoti, gali būti, paskutiniais žiemos teikiamais malonumais..
 
Algimanto komanda.

 

2014-02-23 „Snaigės“ žygis slidininkams Senasalyje


Džiugus pranešimas „Snaigės“ žygio dalyviams.

 Valio !!! Senasalyje žygis įvyks. Kai Vilniuje lijo, Senasalyje snigo ir apledėjusią trasą padengė sniegu. Organizatoriai panaudos praėjusio sekmadienio trasas ir ieškos naujų. Snaigės entuziastai patirs slidinėjimo malonumą. Kvieskite draugus ir pažįstamus, tikrai nepasigailėsite. Įtikinkite skeptikus, kad jeigu Vilniuje lis, Senasalyje snigs. Nepraleiskite progos, žiema gali netikėtai baigtis ir Senasalyje.
Šeštadienio vakare paskelbsime informaciją apie paruoštas trasas. Iki pasimatymo Senasalyje.
Algimanto komanda.

------

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, vasario 16-tajai, SNAIGĖS žygyje dalyvavo 211 slidininkų. Atvyko dalyviai ne tik iš Vilniaus, bet ir iš Trakų, Elektrėnų, Kauno ir net iš Marijampolės.Tai patys atkakliausi entuziastai, kurie patikėjo organizatoriais ir per sniego pūgą brovėsi iki Senasalio. Jie įvertino organizatorių pastangas išnaudoti, nors mažiausią nepavykusios žiemos slidinėjimo galimybę.
2014 m. vasario 23 d. (sekmadienį) nuo 11 iki 13 val. slidininkai laukiami Senasalyje prie paskutinės autobusų stotelės. Vykti Minsko plentu iki 20 km ir pasukti pagal nuorodą „Senasalis 10 km“.
Informaciją apie trasų būklę paskelbsime seštadienio vakare.
 
Pėsčiųjų žygis vasario 23 d. Vilniuje neplanuojamas. Pėstieji iš Senasalio į Barsukynės kalną galės keliauti pėsčiomis.
 

Svarbus pranešimas „Snaigės“ žygio dalyviams


Informacija apie trasos būklę: prieš pat žygį 10:30 val. Senasalyje sninga sniegas! Visų laukiame atvykstant.


-------
Valio!!! Šventė įvyks. Lietuvos valstybės atkūrimo dieną pažymėkime slidinėdami! Senasalyje paruošėme 5 ir 11 km trasas, jos pakankamai geros. Snaigės entuziastai patirs slidinėjimo malonumą. Kvieskite draugus ir pažįstamus, tikrai nepasigailėsite. Įtikinkite skeptikus, kad jeigu Vilniuje lyja, Senasalyje sninga. Iliustracija – šios dienos nuotraukos. Iki pasimatymo Senasalyje.
Algimanto komanda.
P.s. Pirmoje nuotraukoje kelias į Senasalį, važiuokite atsargiai!
 

2014-02-16 „Snaigės“ žygis Senasalyje, pėsčiųjų žygis Vingio parke


Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, vasario 16-ajai
, „Snaigės“ organizatoriai planuoja dovaną aktyviausiems žygio dalyviams. Gamtai padedant, Algimanto komanda bandys paruošti 5 ir 10-12 km trasas slidininkams Senasalyje, Akmeniškių miške.
2014 m. vasario 16 d., sekmadienį nuo 11 iki 13 val. lauksime Senasalyje prie paskutinės autobusų stotelės. Vykti Minsko plentu iki 20 km ir pasukti pagal nuorodą „Senasalis 10 km“. Autobusas iš priemestinės autobusų stoties į Senasalį išvyksta 9.30 val.

Senasalio „Snaigės“ starto vieta pažymėta žemiau esančiame žemėlapyje.

Žiūrėti „Snaigės” žygis Senasalyje didesniame žemėlapyje

Pėsčiųjų žygio dalyviai 2014 m. vasario 16 d. 11.00 val. susitinka prie Vingio estrados ir keliaus Vingio parko takeliais su vadovu Juozu Gerve.

Žiūrėti pėsčiųjų žygio Vingio parke starto vietą didesniame žemėlapyje
 
Daugiau įrašų...
Renginių kalendorius
Gruodis 2018
P A T K P Š S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6