Get Adobe Flash player
Rėmėjai
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Turistas.lt
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankomumas

„Snaigės” žygai

Paraginimas „Snaigės“ žygio dalyviams


 Algimanto komanda iš Senasalio nužymėjo 5, 11 ir 15 km maršrutus 1/3 trasų atnaujinta. Sniego danga išliko, tik naktį pašalus, gali būti apledėjusių atkarpų, todėl sportininkams rekomenduojame naudoti treniruotėms skirtas slides ir geras pataupyti. Keliautojams, kuriems iš tiesų ir rengiami „Snaigės“ žygiai, problemų nebus. Jų devizas neskubėti ir kuo ilgiau pabūti gamtoje. Nepraleiskite progos, pakeliauti su slidėmis, trasoje jų nešti tikrai neteks. Tolima prognozė nieko gero nežada, todėl nesnauskite ir nekreipkite dėmesio į pažliugusias gatves, mes Jūsų laukiame Senasalyje. Atvažiuokite, nepasigailėsite. Atsargiai važiuokite – ryte kelias slidus.


 Nuotraukoje: 2015-01-31 (šeštadienis) akimirka Senasalyje, Algimanto komanda rengia trasą
 

2015-02-01 „Snaigės“ žygis Senasalyje


Slidinėjimo žygių pasiilgusius entuziastus vėl gelbės Senasalis. Deja, miesto trasose masiniam slidinėjimui sniego nepakanka. Tuo labiau, kad šeštadienį sinoptikai Vilniuje žada lietų. Žinokite, jeigu Vilniuje lietus - Senasalyje sniegas. Gaila, kad praeitą sekmadienį daug slidinkų nepatikėjo šiuo dėsniu ir apsigavo, nepatikėję organizatorių kvietimu (žiūrėkite filmą ir nuotraukas). Senasalyje sniego pagrindas išliko ir papildomai pasnigus, slidinėjimui sąlygos bus geros. Algimanto komanda Akmeniškių miške praeito sekmadienio 4,5 ir 12 km trasas bandys atnaujinti naujomis atkarpomis. 
Žygio pradžia 2015 m. vasario 1 d. (sekmadienį) nuo 11 val. Senasalyje, prie galinės autobusų stotelės. Vykti Minsko plentu iki 20 km ir toliau pagal nuorodą Senasalis dar 10 km. Galima keliauti autobusu Vilnius – Senasalis iš autobusų stoties 9.30 val.

ĮSPĖJIMAS. Dėl Afrikinio kiaulių maro pavojaus Akmeniškių miške draudžiama lankytis su šunimis.
Apgailestaujame, bet jeigu nepaklusime šiam reikalavimui, gali būti uždrausta ten lankytis ir slidininkams. Nerizikuokime, nes prarasime paskutinę šios skurdžios žiemos galimybę slidinėti netoli Vilniaus.

Pėsčiųjų žygių dalyviai kviečiami sekmadienį 11 val. atvykti į automobilių stovėjimo aikštelę Žaliųjų ež. gatvėje prie Verkių rūmų, autobusų stotelė „Verkių Rūmai“. Pėstieji, lydimi Vilniaus keliautojų klubo žygių vadovo Mariaus Trapnausko, keliaus Verkių miškais.
 

Pranešimas Snaigės žygio dalyviams


 Algimanto komanda, kaip ir planavo Senasalyje surado 4,5 ir 11 km maršrutus sniegu padengtomis proskynomis ir miško keliukais. Atvažiuosite, nepasigailėsite. Išnaudokite kaprizingos žiemos galimybes, puikiai paslidinėsite. Įspėjame, atsargiai važiuokite nuo Minsko plento Senasalio keliu - labai slidu.
 

2015-01-25 „Snaigės“ žygis Senasalyje


Slidinėjimo žygių pasiilgusius entuziastus gelbėja legendinis Senasalis, kuriame sniego pagrindas išliko ir papildomai pasnigus, slidinėjimui sąlygos idealios. Žvalgai gerai įvertino situaciją Akmeniškių miške, todėl planuojame paruošti tradicines 4,5 ir 11 km trasas. Patikslinimai dėl trasų, šeštadienio vakare. Žygio pradžia 2015 m. sausio 25 d. (sekmadienį) nuo 11 val. Senasalyje, prie galinės autobusų stotelės. Vykti Minsko plentu iki 20 km ir toliau pagal nuorodą Senasalis dar 10 km. Galima keliauti autobusu Vilnius – Senasalis iš autobusų stoties 10.30 val.
Labai norėjome pakviesti vilniečius į miesto „Snaigės“ trasas, deja sniego danga masiniam slidinėjimui čia nepakankama. Kviečiame išpabandyti VšĮ „Sveikas miestas“ ruošiamas trumpasias slidinėjimo trasas

Pėsčiųjų žygių dalyviai kviečiami sekmadienį 11 val. atvykti į automobilių stovėjimo aikštelę Žaliųjų ež. gatvėje prie Balsio ežero, autobusų stotelė „Verkių Riešė“. Pėstieji, lydimi Vilniaus keliautojų klubo žygių vadovo Mariaus Trapnausko, keliaus aplink Žaliuosius ežerus.
 

Pranešimas SNAIGĖS žygių dalyviams


 Sekmadienį tikrai slidinėsime. Senasalyje sąlygos idealios, bet norėtųsi žygį rengti mieste. Žvalgomos Antakalnio ir Verkių trasos. Bėda, kad ant apledėjusių atkarpų ir ten kur visiškai nutirpęs sniegas, pravažiavus keletui slidininkų atsivers ledas arba žemė.
Kantrybės, penktadienio ryte rasite skelbimą.
 

2015-01-11 „Snaigės“ žygis Vingio parke


2015 m. sausio 11 d. (sekmadienį) 11 val. Vingio parke prie estrados startuoja sveikatingumo žygis „SNAIGĖ - 2015“. Slidininkams paruoštos 3, 7 ir 11 km trasos. Sniego mažoka, bet tikimasi, kad dar pasnigs ir ateinantis atšilimas nespės jo nutirpdyti. Vėžės kokybės negarantuojame, todėl geriau naudoti treniruotėms skirtas slides. Žiema startuoja pavėluotai, tad reikia išnaudoti kiekvieną galimybę paslidinėti. Pėstieji susitinka prie estrados 12 val. ir keliaus atskiru maršrutu lydimi vadovo. Kviečiami visi, šeimos, kolektyvai, pavieniai, neribojnt amžiaus, praleisti kelias valandas gamtoje ir įveikti sveikatingumo kilometrus.

Dalyviai atvyksta nuo 11 iki 13 val.
Finišuojančių organizatoriai lauks iki 16.00 val. su „Snaigės” arbatos puodeliu ir žygio regalijomis.
Starto vieta pažymėta žemėlapyje.

Žiūrėti „Snaigės” žygis Vingio parke didesniame žemėlapyje
 

Pranešimas „Snaigės” žygio dalyviams.


Nors sniego danga masiniam slidinėjimui nepakankama, 2015 m. sausio 11 dieną (sekmadienį) žygis tikrai įvyks. Organizatoriai žvalgo trasas, seka orų prognozę ir kur slidinėsime ar vaikščiosime pėsčiomis bus paskelbta penktadienio ryte. 
 

Sveikinimas

 
 

2014-04-07 „Snaigės“ žygių dalyvių vakaronė


Pranešimas žygio dalyviams: Lietus atliko pragaištingą darbą ir sniego neliko net Senalyje, o sinoptikai žada labai aukštą temperatūrą, todėl praradome viltį dar kartą paslidinėti, bet susitikti ir aptarti nors ir kuklų slidinėjimo sezoną, tiesiog būtina.

2014 m. balandžio 7 d. (pirmadienį) 18 val. Vilniaus mokytojų namų svetainėje (Vilniaus g. 39) vyks „Snaigės‘ žygių dalyvių vakaronė. Pagerbsime aktyviausius dalyvius, padėkosime rėmėjams, ištrauksime burtus dėl kelionių agentūros „Ditmos projektai“ kelialapio kalnų kelionei.
 
 

Skubus pranešimas


Slidininkų  "Snaigės" žygis Senasalyje,  Akmeniškių miške 2014 m. kovo 9 d. NEĮVYKS.

Deja, deja, pragaištingas lietus padarė juodą darbą ir organizatoriai nesugebėjo paruošti net trumpiausios trasos. Labai atsiprašome, bet prieš gamtą esame bejėgiai. Darėme ką galėjome ir jeigu įvyktų stebuklas, pasnigtu, vėl susitiksime, Dėl visko slidžių dar neslėpkite. Jeigu ne miške, tai Vilniaus mokytojų namuose tikrai susitiksime balandžio pradžioje. SNAIGĖS dalyvių vakaronėje apdovanosime aktyviausius dalyvius, trauksime burtus dėl "Ditmos projektai ir KO" kelialapio kelionei į kalnus. Apie šį susitikimą informuosime kovo pabaigoje. Neliūdėkite, dalyvaukite pėsčiųjų žygiuose, kuriuos organizuosime kiekvieną sekmadienį.

Organizatorių vardu sveikinu šauniausias "Snaigės" žygio moteris su kovo 8-taja, Tarptautine moterų švente.
Nuoširdžiai
Algimantas Jucevičius
 
Daugiau įrašų...
Renginių kalendorius
Sausis 2018
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4