Rėmėjai
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Turistas.lt
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankomumas

„Snaigės” žygai

Kvietimas į Senasalį


Paruoštos 5, ir 10 km trasos. Sniegas išliko ir dar šviežiai pasnigo. Yra keletas praplikusių trumpų atkarpėlių, bet ko norėti, juk pavasaris. Nepraleiskite progos, tikrai tai paskutinė Snaigė, net ir Senasalio stebuklas baigsis.
Startas nuo 10 iki 14 val. prie kelio Rokonys – Senasalis km nuorodos 5/17. Automobilius statyti ant kelio, tik miško pusėje.

Algimanto komandos informacija

Nuotraukose trasos rengimo akimirkos. Fotografuota 2015 m. kovo 7 (šeštadienį).

 

2015-03-08 „Snaigės“ žygis Senasalyje


2015 m. kovo 8 d. (sekmadienį) nuo 11 iki 14 val. slidininkai laukiami prie kelio Senasalis – Rokonys km stulpelio 5/17. Akmeniškių miške bandysime paruošti 4, 8 ir 13 km maršrutus. Sniegas ten dar nenutirpo ir naujai pasnigo. Senasalio stebuklas tęsiasi.
Galima pasirinkti du atvykimo maršrutus. Minsko plentu iki 20 km ir pasukti pagal nuorodą „Senasalis 10 km“ arba vykti maršrutu per Rudaminą ir Turgelių keliu 11 km važiuoti iki Rokonių, o iš ten pasukti į Senasalį. Šiuo maršrutu iki starto tik 1 km neasfaltuoto kelio.
Informaciją apie trasų būklę paskelbsime seštadienio vakare.

2015 kovo 8 d. (sekmadienį) 11 val. prie VU botanikos sodo Kairėnuose susitinka pėsčiųjų žygio dalyviai, kurie vadovaujami Vilniaus keliautojų klubo žygių vadovo Rimanto Genio 2 valandas keliaus žymėtu ekologiniu maršrutu. Vykti autobusais Nr. 18, 38 ir 114 iki stotelės „Kairėnai“.

„Snaigės“ žygio starto vieta nurodyta žemėlapyje su kelionės maršrutu. Pastaba: Galite keliauti ir įprastu keliu Minsko plentu iki 20 km, toliau į Senasalį.

Žiūrėti „Snaigės” žygis Senasalyje 2 didesniame žemėlapyje
 

Kvietimas į Senasalį


Paruoštos 4, 9,5 ir 15 km trasos. Sniegas išliko ir dar šviežiai pasnigo. Yra keletas praplikusių trumpų atkarpėlių, bet ko norėti, juk pavasaris. Nepraleiskite progos, gali būti paskutinė Snaigė, net ir Senasalio stebuklas baigsis.
Startas nuo 11 val. prie kelio Rokonys - Senasalis km nuorodos 5/17. Automobilius statyti ant kelio, tik miško pusėje.

Algimantas

Nuotraukose trasos rengimo akimirkos. Fotografuota 2015 m. vasario 28 (šeštadienį).


 

2015-03-01 „Snaigės“ žygis Senasalyje


2015 m. kovo 1 d. (sekmadienį) 11 val. „Snaigės“ žygis vyks SENASALYJE. Pliusinė temperatūra negailestingai graužia sniegą, net ir Senasalyje. Ketvirtadienio situacija dar patenkinama. Jei per dvi dienas sniegas nenutirps, surengsime PAGUODOS SNAIGĘ. Algimanto komanda Akmeniškių miške šeštadienį bandys išlikusiais sniego lopinėliais paruošti trasas. Rezultatus paskelbsime šeštadienio vakare. Nors labai norime dar kartą susitikti su Snaigės entuziastais, jei bus visiškai nepalankios sąlygos, pasiliekame teisę renginį atšaukti. Startas prie kelio Rokonys – Senasalis. Vykti per Rudaminą ir toliau Turgelių keliu iki Rokonių.

Pėsčiųjų žygių dalyviai kviečiami kovo 1 d. (sekmadienį) 11 val. atvykti į galinę autobusų stotelę Fabijoniškėse, L.Giros gatvėje. Vykti autobusais Nr. 3G, 24, 53, 56, 57. Pėstieji, lydimi Vilniaus keliautojų klubo žygių vadovo Rimanto Genio, 2,5 val. keliaus Fabijoniškių miškais. 

 Starto vieta nurodyta žemėlapyje su kelionės maršrutu. Pastaba: Galite keliauti ir įprastu keliu Minsko plentu iki 20 km, toliau į Senasalį.

Žiūrėti „Snaigės” žygis Senasalyje 2 didesniame žemėlapyje
 

2015-02-22 „Snaigės“ žygis Senasalyje


2015 m. vasario 22 d. (sekmadienį) „Snaigės“ žygis Senasalyje. Atsitraukiant ir taip skurdžiai žiemai, vienintelė išeitis surengti dar vieną „Snaigės“ žygį galima organizuoti tik Senasalyje. Ten išliko geros sąlygos masiniam slidinėjimui. Pakartosime 5, 11 ir 15 km trasas.  Žygio pradžia nuo 12.30 val. (ten vyks orientavimosi sporto Lietuvos čempionatas ir Snaigės trasos bus uždarytos). Nevažiuokite anksčiau, nes reikės šalti laukiant leidimo startuoti. Prašome supratimo, juk reikia draugiškai derinti interesus. Starto vieta iprastinėje vietoje, prie galinės autobusų stotelės Senasalyje. Vykti Minsko plentu iki 20 km ir toliau pagal nuorodą Senasalis dar 10 km. Galima keliauti autobusu Vilnius – Senasalis iš autobusų stoties 9.30 val.
Įspėjimas. Dėl Afrikinio kiaulių maro pavojaus Akmeniškių miške draudžiama lankytis su šunimis.

Pėsčiųjų žygių dalyviai kviečiami sekmadienį 11.10 val. atvykti į Visorius, prie paskutinės autobuso Nr. 34 stotelės. Galima vykti ir autobusu Nr. 50 iki galinės stotelės „Bajorų sodai“ (autobusas atvyksta 11.05). Pėstieji, lydimi Vilniaus keliautojų klubo žygių vadovo Rimanto Genio, keliaus Visorių miškais. 
 
Senasalio „Snaigės“ žygio starto vieta pažymėta žemėlapyje.

Žiūrėti „Snaigės” žygis Senasalyje didesniame žemėlapyje
 

Sekmadienio pranešimas „Snaigės“ žygio dalyviams


Karoliniškių „Snaigės“ maršrutus įveikė vos 404 dalyviai. Tikriausiai išsigando apledėjusių trasų. Organizatoriai džiaugiasi, kad visi ir 4-mečiai ir 80 – mečiai finišą pasiekė sėkmingai.
Žvalgai iš Senasalio pranešė, kad slidinėjimo sąlygos ten išliko geros, todėl 5, 11 ir 15 km trasas pakartosime ir taip pažymėsime svarbiausią Valstybinę šventę – Vasario 16-tąją. Linkime prasmingos šventės visiems, kurie dalyvaus renginiuose mieste, o slidininkus pasveikinsime Senasalyje.
Nesnauskite, žiema gali netikėtai baigtis. Atvykite, nepasigailėsite.
Algimanto komanda

 

Šeštadienio pranešimas „Snaigės“ žygio dalyviams


Karoliniškėse pažymėtos 5, 10 ir 13 km trasos. Mažoje sniego danga visiškai gera, kitose yra paledėjųsių atkarpų, todėl neskubėkite iš pat ankstyvo ryto. Į trasas leisime iki 14 val., jums patogiu laiku. Laukiame visų, kuriems Senasalis per toli. Vasario 16-tąją švęsime Senasalyje, įveikdami 5, 11 ir 15 trasas. Nesnauskite, žiema gali netikėtai pasibaigti. Atvykite, nepasigailėsite.
 
Algimanto komanda
 

2015-02-16 „Snaigės“ žygis Senasalyje


2015 m. vasario 16 d. (pirmadienį) „Snaigės“ žygis vyks Senasalyje. Ir vėl Senasalis, paklaus ne vienas. Suprantame, kad jis Snaigės žygių dalyviams atsibodo, bet tik ten išliko geros sąlygos masiniam slidinėjimui. Pakartosime 5, 11 ir 15 km praeito sekmadienio trasas. Senasalyje sniego pagrindas išliko ir papildomai pasnigus, slidinėjimui sąlygos bus geros. Žygio pradžia nuo 11 val. Senasalyje, prie galinės autobusų stotelės. Vykti Minsko plentu iki 20 km ir toliau pagal nuorodą Senasalis dar 10 km. Galima keliauti autobusu Vilnius – Senasalis iš autobusų stoties 9.30 val.
Įspėjimas. Dėl Afrikinio kiaulių maro pavojaus Akmeniškių miške draudžiama lankytis su šunimis.

Pranešimas visiems
Tradicinis Snaigės ženklelis kasmet įteikiamas už 5 žygius. Šį savaitgalį dalyviams, pateikusiems 5 skirtingus lipdukus, bus įteiktas naujas ženklelis. Pageidautina pridedamą anketą užpildyti iš anksto (bus galimybė užpildyti ir renginio vietoje). Norėdami atsisiųsti anketą spauskite čia.

Senasalio „Snaigės“ žygio starto vieta pažymėta žemėlapyje.

Žiūrėti „Snaigės” žygis Senasalyje didesniame žemėlapyje
 

2015-02-15 „Snaigės“ žygis Karoliniškėse


2015 m. vasario 15 d. (sekmadienį) „Snaigės“ žygis vyks Karoliniškėse. „Snaigės“ organizatoriai pasiilgo ankstesnių metų žygio dalyvių, kurie niekaip nenukeliauja iki Senasalio. Organizatoriai bandys paruošti trasas mieste. Karoliniškių miške, 5 km trasoje sniego pakanka, bet bus bandoma nutiesti ir ilgesnius maršrutus link Pilaitės. Informaciją apie trasas (po žvalgybos) paskelbsime šeštadienio vakare. Žygio pradžia sekmadienį nuo 11 iki 13 val.  V. Maciulevičiaus gatvės gale, prie geltonojo pėsčiųjų tilto per alplinkelį. Vykti troleibusais Nr. 1, 3, 9 iki „Ugniagesių“ stotelės, arba Nr. 16 „Televizijos bokštas“.
Pėsčiųjų žygių dalyviai kviečiami vasario 15 d. (sekmadienį) 11 val.  atvykti į automobilių stovėjimo aikštelę Žaliųjų ež. gatvėje prie Verkių rūmų, autobusų stotelė „Verkių Rūmai“. Pėstieji, lydimi Vilniaus keliautojų klubo žygių vadovo Mariaus Trapnausko, keliaus nauju maršrutu.

Pranešimas visiems
Tradicinis Snaigės ženklelis kasmet įteikiamas už 5 žygius. Šį savaitgalį dalyviams, pateikusiems 5 skirtingus lipdukus, bus įteiktas naujas ženklelis. Pageidautina pridedamą anketą užpildyti iš anksto (bus galimybė užpildyti ir renginio vietoje). Norėdami atsisiųsti anketą spauskite čia.


„Snaigės“ žygio starto vieta pažymėta žemėlapyje.
 

Pranešimas „Snaigės“ žygio dalyviams


Senasalyje žiemiškas peizažas, praeito sekmadienio trasos padengtos naujo sniego danga, todėl maršrutai: 5, 12 ir 15 išliko su nedideliais atnaujinimais. Slidinėjimo sąlygos žymiai geresnės, lyginant su prieš tai buvusiais Snaiges žygiais. Atvykite, nepasigailėsite.

Algimanto komanda
 Nuotraukose: 2015-02-07 (šeštadienis) akimirkos Senasalyje, Algimanto komanda rengia trasą
 
Daugiau įrašų...
Artimiausias renginys
Liko
iki „Snaigės“ žygio Senasalyje (sekmadienį)
Renginių kalendorius
Kovas 2018
P A T K P Š S
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1