Rėmėjai
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Turistas.lt
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankomumas

„Snaigės” žygai

2016-01-24 tradicinis „Snaigės“ žygis Karoliniškėse


2016 m. sausio 24 d. (sekmadienį) „Snaigės“ žygis Karoliniškėse.
Sekmadienį nuo 11 iki 13 val. Karoliniškėse, V. Maciulevičiaus gatvės gale, prie pėsčiųjų tilto per aplinkkelį startuoja antrasis „Snaigės – 2016“ žygis. Slidininkams paruoštos 4, 8 ir 12 km trasos.
Pėstieji susitinka starto vietoje 12 val. ir keliaus su žygio vadovu į Pilaitę Vykti troleibusais iki stotelės „TV bokštas“.

„Snaigės“ žygio starto vieta pažymėta žemėlapyje.
 

2016-01-17 tradicinis „Snaigės“ žygis Verkių regioniniame parke


2016 m. sausio 17 d. (sekmadienį), nuo 11 val. Verkių regioniniame parke prasideda tradicinis „SNAIGĖS“ žygis. Bus pažymėti maršrutai nuo 4 iki 10 km. Slidininkai gali startuoti nuo 11 iki 13 val., atvykę į automobilių stovėjimo aikštelę, prie Verkių rūmų. Pėstieji susitinka ten pat 12 val. Juos atskiru maršrutu palydės žygio vadovas. Vykti Žaliųjų ežerų gatve autobusais Nr. 35, 36 ir 76 iki stotelės „Verkių rūmai“. Norintieji įveikti ilgesnius nuotolius, galės papildomai slidinėti Verkių regioninio parko paruoštomis trasomis Neries slėnyje. Sausio 17 d. Skelbiama Pasaulinė sniego diena, sinoptikai žada daug sniego, todėl visi kviečiami nors porą val. pabūti gamtoje ir įveikti sveikatingumo kilometrus.
„Snaigės“ organizatoriai: Pavilnių ir Verkių regioninis parkas bei Vilniaus keliautojų klubas.
 

Galimybė individualiai paslidinėti ir pasigrožėti žiemos vaizdais Verkių regioniniame parke


Snaigės organizatoriai sveikina Verkių parko iniciatyvą ir siūlo pasinaudoti jų kvietimu, tik būkite atsargūs, sniego masiniam slidinėjimui, tikrai nepakanka, saugokite inventorių ir kojas. Jeigu papildomai pasnigs, tuojau pat, pakviesime ir į pamėgtas „Snaiges“ trasas.

KVIETIMAS
Galimybė indiidualiai paslidinėti ir pasigrožėti žiemos vaizdais Verkių regioniniame parke.
Išmintos vėžės, prailginta ir sužymėta slidinėjimo trasa „3333“ Verkių regioniniame parke, Verkių miške.
Pasirodžius gausiam sniegui, slidinėjimo lyguminėmis slidėmis entuziastai nedelsdami išmynė vėžes. Tarsi rimtai, tarsi juokaudami Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija paviešino šią žinią ir sulaukė aktyvaus miestiečių susidomėjimo ir apsilankymų. Vieni skubėjo išbandyti jėgas įveikiant 12 km, kiti pasidžiaugti sniegu, pasigrožėti vaizdais, treti net be slidžių, su rogėmis nuo kalniuko padūkti. Sinoptikai kol kas daugiau sniego nežada, tenka džiaugtis tuo ką turime.
Aktyviai besiilsinčių miestiečių patogumui suskubome atnaujinti, sužymėti ir kiek sąlygos leidžia patobulinti šiemet jau pamėgtą slidinėjimo trasą „3333“ Verkiuose. Atvykusiems paslidinėti automobilius palikti rekomenduojame aikštelėje prie Verkių dvaro arklidžių (Žaliųjų Ežerų g. 37). Čia rasite schemą ir nuorodas kaip pasiekti trasos pradžią. Šiemet slidinėjimo trasa „3333“ prailginta, prijungtos dar dvi atkarpos: 2 km ir 4 km. Jau slidinėjusių trasoje nuomone sniego mažai, bet slidinėti galima.
Naudingi patarimai:
1. Yra vietų, kur vėžėse išlindę akmenukai ar žemė, šakos.
2. Nuokalnėse vertėtų nusiimti slides, nes užvažiavus ant grumstų galimi kritimai.
Nuo 2016 m. sausio 2 d. maloniai kviečiame išbandyti atnaujintą ir prailgintą slidinėjimo trasą „3333“ Verkiuose.
Įspėjame, kad už saugumą atsako patys slidinėjimo entuziastai.
Būkime aktyvūs Naujaisiais 2016 metais !
Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija.

 

Kvietimas į Senasalį


Paruoštos 5, ir 10 km trasos. Sniegas išliko ir dar šviežiai pasnigo. Yra keletas praplikusių trumpų atkarpėlių, bet ko norėti, juk pavasaris. Nepraleiskite progos, tikrai tai paskutinė Snaigė, net ir Senasalio stebuklas baigsis.
Startas nuo 10 iki 14 val. prie kelio Rokonys – Senasalis km nuorodos 5/17. Automobilius statyti ant kelio, tik miško pusėje.

Algimanto komandos informacija

Nuotraukose trasos rengimo akimirkos. Fotografuota 2015 m. kovo 7 (šeštadienį).

 

2015-03-08 „Snaigės“ žygis Senasalyje


2015 m. kovo 8 d. (sekmadienį) nuo 11 iki 14 val. slidininkai laukiami prie kelio Senasalis – Rokonys km stulpelio 5/17. Akmeniškių miške bandysime paruošti 4, 8 ir 13 km maršrutus. Sniegas ten dar nenutirpo ir naujai pasnigo. Senasalio stebuklas tęsiasi.
Galima pasirinkti du atvykimo maršrutus. Minsko plentu iki 20 km ir pasukti pagal nuorodą „Senasalis 10 km“ arba vykti maršrutu per Rudaminą ir Turgelių keliu 11 km važiuoti iki Rokonių, o iš ten pasukti į Senasalį. Šiuo maršrutu iki starto tik 1 km neasfaltuoto kelio.
Informaciją apie trasų būklę paskelbsime seštadienio vakare.

2015 kovo 8 d. (sekmadienį) 11 val. prie VU botanikos sodo Kairėnuose susitinka pėsčiųjų žygio dalyviai, kurie vadovaujami Vilniaus keliautojų klubo žygių vadovo Rimanto Genio 2 valandas keliaus žymėtu ekologiniu maršrutu. Vykti autobusais Nr. 18, 38 ir 114 iki stotelės „Kairėnai“.

„Snaigės“ žygio starto vieta nurodyta žemėlapyje su kelionės maršrutu. Pastaba: Galite keliauti ir įprastu keliu Minsko plentu iki 20 km, toliau į Senasalį.

Žiūrėti „Snaigės” žygis Senasalyje 2 didesniame žemėlapyje
 

Kvietimas į Senasalį


Paruoštos 4, 9,5 ir 15 km trasos. Sniegas išliko ir dar šviežiai pasnigo. Yra keletas praplikusių trumpų atkarpėlių, bet ko norėti, juk pavasaris. Nepraleiskite progos, gali būti paskutinė Snaigė, net ir Senasalio stebuklas baigsis.
Startas nuo 11 val. prie kelio Rokonys - Senasalis km nuorodos 5/17. Automobilius statyti ant kelio, tik miško pusėje.

Algimantas

Nuotraukose trasos rengimo akimirkos. Fotografuota 2015 m. vasario 28 (šeštadienį).


 

2015-03-01 „Snaigės“ žygis Senasalyje


2015 m. kovo 1 d. (sekmadienį) 11 val. „Snaigės“ žygis vyks SENASALYJE. Pliusinė temperatūra negailestingai graužia sniegą, net ir Senasalyje. Ketvirtadienio situacija dar patenkinama. Jei per dvi dienas sniegas nenutirps, surengsime PAGUODOS SNAIGĘ. Algimanto komanda Akmeniškių miške šeštadienį bandys išlikusiais sniego lopinėliais paruošti trasas. Rezultatus paskelbsime šeštadienio vakare. Nors labai norime dar kartą susitikti su Snaigės entuziastais, jei bus visiškai nepalankios sąlygos, pasiliekame teisę renginį atšaukti. Startas prie kelio Rokonys – Senasalis. Vykti per Rudaminą ir toliau Turgelių keliu iki Rokonių.

Pėsčiųjų žygių dalyviai kviečiami kovo 1 d. (sekmadienį) 11 val. atvykti į galinę autobusų stotelę Fabijoniškėse, L.Giros gatvėje. Vykti autobusais Nr. 3G, 24, 53, 56, 57. Pėstieji, lydimi Vilniaus keliautojų klubo žygių vadovo Rimanto Genio, 2,5 val. keliaus Fabijoniškių miškais. 

 Starto vieta nurodyta žemėlapyje su kelionės maršrutu. Pastaba: Galite keliauti ir įprastu keliu Minsko plentu iki 20 km, toliau į Senasalį.

Žiūrėti „Snaigės” žygis Senasalyje 2 didesniame žemėlapyje
 

2015-02-22 „Snaigės“ žygis Senasalyje


2015 m. vasario 22 d. (sekmadienį) „Snaigės“ žygis Senasalyje. Atsitraukiant ir taip skurdžiai žiemai, vienintelė išeitis surengti dar vieną „Snaigės“ žygį galima organizuoti tik Senasalyje. Ten išliko geros sąlygos masiniam slidinėjimui. Pakartosime 5, 11 ir 15 km trasas.  Žygio pradžia nuo 12.30 val. (ten vyks orientavimosi sporto Lietuvos čempionatas ir Snaigės trasos bus uždarytos). Nevažiuokite anksčiau, nes reikės šalti laukiant leidimo startuoti. Prašome supratimo, juk reikia draugiškai derinti interesus. Starto vieta iprastinėje vietoje, prie galinės autobusų stotelės Senasalyje. Vykti Minsko plentu iki 20 km ir toliau pagal nuorodą Senasalis dar 10 km. Galima keliauti autobusu Vilnius – Senasalis iš autobusų stoties 9.30 val.
Įspėjimas. Dėl Afrikinio kiaulių maro pavojaus Akmeniškių miške draudžiama lankytis su šunimis.

Pėsčiųjų žygių dalyviai kviečiami sekmadienį 11.10 val. atvykti į Visorius, prie paskutinės autobuso Nr. 34 stotelės. Galima vykti ir autobusu Nr. 50 iki galinės stotelės „Bajorų sodai“ (autobusas atvyksta 11.05). Pėstieji, lydimi Vilniaus keliautojų klubo žygių vadovo Rimanto Genio, keliaus Visorių miškais. 
 
Senasalio „Snaigės“ žygio starto vieta pažymėta žemėlapyje.

Žiūrėti „Snaigės” žygis Senasalyje didesniame žemėlapyje
 

Sekmadienio pranešimas „Snaigės“ žygio dalyviams


Karoliniškių „Snaigės“ maršrutus įveikė vos 404 dalyviai. Tikriausiai išsigando apledėjusių trasų. Organizatoriai džiaugiasi, kad visi ir 4-mečiai ir 80 – mečiai finišą pasiekė sėkmingai.
Žvalgai iš Senasalio pranešė, kad slidinėjimo sąlygos ten išliko geros, todėl 5, 11 ir 15 km trasas pakartosime ir taip pažymėsime svarbiausią Valstybinę šventę – Vasario 16-tąją. Linkime prasmingos šventės visiems, kurie dalyvaus renginiuose mieste, o slidininkus pasveikinsime Senasalyje.
Nesnauskite, žiema gali netikėtai baigtis. Atvykite, nepasigailėsite.
Algimanto komanda

 

Šeštadienio pranešimas „Snaigės“ žygio dalyviams


Karoliniškėse pažymėtos 5, 10 ir 13 km trasos. Mažoje sniego danga visiškai gera, kitose yra paledėjųsių atkarpų, todėl neskubėkite iš pat ankstyvo ryto. Į trasas leisime iki 14 val., jums patogiu laiku. Laukiame visų, kuriems Senasalis per toli. Vasario 16-tąją švęsime Senasalyje, įveikdami 5, 11 ir 15 trasas. Nesnauskite, žiema gali netikėtai pasibaigti. Atvykite, nepasigailėsite.
 
Algimanto komanda
 
Daugiau įrašų...
Renginių kalendorius
Gruodis 2018
P A T K P Š S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6