Get Adobe Flash player
Rėmėjai
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Turistas.lt
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Lankomumas

„Snaigės” žygai

2016-03-20 „Snaigės“ žygis Senasalyje


2016 m. kovo 20 d. (sekmadienį) „Snaigė“ ypatingiems slidinėjimo entuziastams. Akmeniškės miške iki 20 val. prisnigo 6 cm. Kiek jo padaugės per naktį, matysime ryte. Svarbiausia, niekas nežino kaip jis išliks ant neįšalusios dangos. Dalyvius kviečiame būti eksperimento dalyviais. Kokias trasas spėsime paruošti anksti ryte, pamatysite atvykę. Mažiausiai 5 km turėtume išraityti. Neskubėkite, anksčiau 10 val. tikrai neatvažiuokite. Startas ĮPRASTOJE Senasalio vietoje. Važiuokite Minsko plentu 20 km, toliau, rodyklė „SENASALIS 10“. Per naktį prisnigo 20 cm storio sniego danga!
 

Pranešimas „Snaigės“ žygio dalyviams


Senasalio stebuklas BAIGĖSI..

Deja, deja, stiprus lietus ir pliusinė temperatūra atliko pragaištingą darbą. Trasose, kai kur liko tik apledėję takeliai, o šalia jų šlapio sniego lopinėliai pažliugo. Akivaizdu, kad šį pavasarį Snaigės stebuklas nepasikartos. Ištikimiausiems dalyviams dėkojame už palaikymą, paramą ir svarbiausia organizatoriams padovanotas šypsenas. Kviečiame keliauti pėsčiųjų ar dviratininkų maršrutais, o slidininkams tariame – Iki pasimatymo gruodžio mėnesį..
Algimanto komanda visiems linki prasmingos Lietuvos Valstybės atkūrimo šventės
 

2016-03-06 „Snaigės” žygis Senasalyje


2016 m. kovo 6 d. (sekmadienį) Senasalio stebuklas tęsis. „Snaigės“ žygio organizatoriai šeštadienį paruošė 5, 10, 13 ir 16 km trasas. Sniego dar pakanka. Startas nuo 10 val.
Važiuokite Minsko plentu 20 km, toliau, rodyklė „SENASALIS 10“
Šią žiemą dalyvaujantiems penktajame žygyje (pateikusiems 5 lipdukus), jau bus įteikiami ženkleliai „SNAIGĖ-2016“. Pretendentai gauti ženklelį užpildo pridedamą anketą. Norėdami atsisiųsti anketą spauskite čia.


Nuotrauka iš šeštadienio (kovo 5 d.) trasos rengimo.
Regimanto Januškevičiaus nuotrauka.
 

2016-02-28 „Snaigės” žygis Senasalyje


2016 m. vasario 28 d. (sekmadienį) Senasalio stebuklas tikrai įvyks. „Snaigės“ žygio organizatoriai paruošė 5, 9 ir 12 km trasas Sniego pakanka. Kvieskite draugus išnaudoti skurdžios žiemos paskutines slidinėjimo galimybes. Startas nuo 10 iki 14 val. Su medžiotojais norime sugyventi draugiškai. Sekmadienį vakare jų paskutinė šios žiemos medžioklė iš bokštelių, todėl į ilgąsias trasas nuo 14 val. startuoti neleisime. Ypatingai prašome orientacininkų nelakstyti naktį su prožektoriais. Dėl kiaulių maro, rajonas gali būtį uždarytas ilgam laikui.
Važiuokite Minsko plentu 20 km, toliau, rodyklė „SENASALIS 10“ Laukiame nuo 10.00 val.
 

Šeštadienio pranešimas „Snaigės” žygio Senasalyje dalyviams


2016 m. vasario 21 d. (sekmadienį) Senasalyje slidininkų žygis tikrai įvyks.
„Snaigės“ žygio organizatoriai paruošė 5 ir 9 km trasas. Ilgesnių negalėjome, nes vyksta intensyvi medžioklė. Sniego pakanka. Kvieskite draugus išnaudoti skurdžios žiemos slidinėjimo galimybes.
Važiuokite Minsko plentu 20 km, toliau, rodyklė „SENASALIS 10“. Laukiame nuo 10.00 val.

 

Žiemos stebuklas baigėsi. Skelbiame pertauką „Snaigės” renginiams


Sėkmingai įveikėme biurokratinius barjerus, gavome pritarimą iš Vilniaus miesto ir rajono savivaldybių, Taip pat ir dėl slidinėjimo Senasalyje. Deja, dėl pliusinės temparatūros ir Akmeniškių miške sniegas ištižęs, proskynos išmaltos visureigių. Beto, ten suplanuota mėdžioklė. Su medžiotojais tariamės geranoriškai, nes jie, pasinaudodami kiaulių maro pavojumi, gali pasiekti, kad miškas bus uždarytas iki kovo pabaigos. Pakentėkime, pailsėkite ir individualiai į Senasalį ateinantį savaitgalį nevažiuokite. Vilniaus apylinkių situacija taip pat akivaizdi.
Pėsčiųjų žygio sekmadienį neorganizuojame, nes vaikščioti apledėjusiais miško keliukais ir dar lijant lietui, tiesiog nesaugu.
Algimanto komanda
 

2016-01-24 tradicinis „Snaigės“ žygis Karoliniškėse


2016 m. sausio 24 d. (sekmadienį) „Snaigės“ žygis Karoliniškėse.
Sekmadienį nuo 11 iki 13 val. Karoliniškėse, V. Maciulevičiaus gatvės gale, prie pėsčiųjų tilto per aplinkkelį startuoja antrasis „Snaigės – 2016“ žygis. Slidininkams paruoštos 4, 8 ir 12 km trasos.
Pėstieji susitinka starto vietoje 12 val. ir keliaus su žygio vadovu į Pilaitę Vykti troleibusais iki stotelės „TV bokštas“.

„Snaigės“ žygio starto vieta pažymėta žemėlapyje.
 

2016-01-17 tradicinis „Snaigės“ žygis Verkių regioniniame parke


2016 m. sausio 17 d. (sekmadienį), nuo 11 val. Verkių regioniniame parke prasideda tradicinis „SNAIGĖS“ žygis. Bus pažymėti maršrutai nuo 4 iki 10 km. Slidininkai gali startuoti nuo 11 iki 13 val., atvykę į automobilių stovėjimo aikštelę, prie Verkių rūmų. Pėstieji susitinka ten pat 12 val. Juos atskiru maršrutu palydės žygio vadovas. Vykti Žaliųjų ežerų gatve autobusais Nr. 35, 36 ir 76 iki stotelės „Verkių rūmai“. Norintieji įveikti ilgesnius nuotolius, galės papildomai slidinėti Verkių regioninio parko paruoštomis trasomis Neries slėnyje. Sausio 17 d. Skelbiama Pasaulinė sniego diena, sinoptikai žada daug sniego, todėl visi kviečiami nors porą val. pabūti gamtoje ir įveikti sveikatingumo kilometrus.
„Snaigės“ organizatoriai: Pavilnių ir Verkių regioninis parkas bei Vilniaus keliautojų klubas.
 

Galimybė individualiai paslidinėti ir pasigrožėti žiemos vaizdais Verkių regioniniame parke


Snaigės organizatoriai sveikina Verkių parko iniciatyvą ir siūlo pasinaudoti jų kvietimu, tik būkite atsargūs, sniego masiniam slidinėjimui, tikrai nepakanka, saugokite inventorių ir kojas. Jeigu papildomai pasnigs, tuojau pat, pakviesime ir į pamėgtas „Snaiges“ trasas.

KVIETIMAS
Galimybė indiidualiai paslidinėti ir pasigrožėti žiemos vaizdais Verkių regioniniame parke.
Išmintos vėžės, prailginta ir sužymėta slidinėjimo trasa „3333“ Verkių regioniniame parke, Verkių miške.
Pasirodžius gausiam sniegui, slidinėjimo lyguminėmis slidėmis entuziastai nedelsdami išmynė vėžes. Tarsi rimtai, tarsi juokaudami Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija paviešino šią žinią ir sulaukė aktyvaus miestiečių susidomėjimo ir apsilankymų. Vieni skubėjo išbandyti jėgas įveikiant 12 km, kiti pasidžiaugti sniegu, pasigrožėti vaizdais, treti net be slidžių, su rogėmis nuo kalniuko padūkti. Sinoptikai kol kas daugiau sniego nežada, tenka džiaugtis tuo ką turime.
Aktyviai besiilsinčių miestiečių patogumui suskubome atnaujinti, sužymėti ir kiek sąlygos leidžia patobulinti šiemet jau pamėgtą slidinėjimo trasą „3333“ Verkiuose. Atvykusiems paslidinėti automobilius palikti rekomenduojame aikštelėje prie Verkių dvaro arklidžių (Žaliųjų Ežerų g. 37). Čia rasite schemą ir nuorodas kaip pasiekti trasos pradžią. Šiemet slidinėjimo trasa „3333“ prailginta, prijungtos dar dvi atkarpos: 2 km ir 4 km. Jau slidinėjusių trasoje nuomone sniego mažai, bet slidinėti galima.
Naudingi patarimai:
1. Yra vietų, kur vėžėse išlindę akmenukai ar žemė, šakos.
2. Nuokalnėse vertėtų nusiimti slides, nes užvažiavus ant grumstų galimi kritimai.
Nuo 2016 m. sausio 2 d. maloniai kviečiame išbandyti atnaujintą ir prailgintą slidinėjimo trasą „3333“ Verkiuose.
Įspėjame, kad už saugumą atsako patys slidinėjimo entuziastai.
Būkime aktyvūs Naujaisiais 2016 metais !
Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija.

 

Kvietimas į Senasalį


Paruoštos 5, ir 10 km trasos. Sniegas išliko ir dar šviežiai pasnigo. Yra keletas praplikusių trumpų atkarpėlių, bet ko norėti, juk pavasaris. Nepraleiskite progos, tikrai tai paskutinė Snaigė, net ir Senasalio stebuklas baigsis.
Startas nuo 10 iki 14 val. prie kelio Rokonys – Senasalis km nuorodos 5/17. Automobilius statyti ant kelio, tik miško pusėje.

Algimanto komandos informacija

Nuotraukose trasos rengimo akimirkos. Fotografuota 2015 m. kovo 7 (šeštadienį).

 
Daugiau įrašų...
Renginių kalendorius
Sausis 2018
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4